Piotr Ozaist psycholog

Psycholog i psychoterapeuta. W E-poradni IDIA prowadzi konsultacje i psychoterapię par i małżeńską. Pracuje głównie z osobami dorosłymi. W swojej praktyce łączy myślenie systemowe i psychodynamiczne.

Absolwent studiów magisterskich kierunku Psychologia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył całościowe szkolenie z psychoterapii posiadające rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkiem Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzone procesy psychoterapeutyczne są pod stałą superwizją indywidualną i grupową. Odbył staż w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej z parami i małżeństwami oraz rodzinami, zdobyte w Klinice Małżeńskiej – Małopolskim Centrum Psychoterapii, Maltańskim Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego, dodatkowo pracował jako psychoterapeuta w placówkach dla osób niewidomych i in. Jest trenerem metody Wideotreningu Komunikacji i Szkoły dla Rodziców i Wychowawców.

Piotr Ozaist psycholog

Piotr Ozaist

psycholog, psychoterapeuta