Choroba alkoholowa rozwija się podstępnie, ale można jej skutecznie przeciwdziałać poprzez leczenie alkoholizmu online. Alkoholicy, nawet jeśli zdają sobie sprawę z uzależnienia i chcą z niego wyjść, często potrzebują profesjonalnej pomocy, aby sobie z nim poradzić. Na terapie alkoholowe uczęszcza bardzo wiele osób, liczba uzależnionych od alkoholu wzrasta, a konsumpcja alkoholi mimo licznych kampanii społecznych się nie zmniejsza. Problemem jest nie tyle dostępność alkoholu, ile nastawienie społeczeństwa — umiarkowane picie alkoholu jest tolerowane przez prawo i aprobowane przez społeczeństwo. Picie spotyka się często z zachętą ze strony społeczeństwa, przez co trudno wytrwać w abstynencji. Osoba, która już uzależniła się od alkoholu, nie tylko nie budzi współczucia, ale jest postrzegana jako jednostka bez silnej woli i krytykowana za brak odpowiedzialności oraz nieumiejętność samodzielnego radzenia sobie z problemami.

alkoholizm

Ustalmy termin pierwszej wizyty online, która uwolni Cię od nałogu!

Dzięki naszej terapii alkoholowej online nie pozostaniesz sam z nałogiem, który wyniszcza Twój organizm i psychikę. Nie zakładamy, tak jak większość społeczeństwa, że osoba uzależniona po prostu nie chce, aby jej pomóc. Naszym celem jest wieloaspektowe wsparcie w wyjściu z uzależnienia alkoholowego, a niezwykle pomocnym elementem walki z nałogiem jest pomoc psychologiczna udzielana przez Internet.

W trakcie pierwszej wizyty online spokojnie porozmawiamy o problemie Twoim lub osób, na których Ci zależy. Ustalimy stopień uzależnienia oraz plan działania, aby alkoholizm stał się przykrym, ale odległym doświadczeniem.

Nasi terapeuci udzielają wsparcia nie tylko w leczeniu uzależnienia od napojów alkoholowych, ale także w innych problemach, jakie są z nim związane takich jak ataki paniki czy nerwica. W gabinecie online można też poddać się leczeniu zaburzeń erekcji, które często towarzyszą mężczyznom długotrwale uzależnionym od alkoholu.